Telefon:

  • 535 404 818

IMPREZY URODZINOWE

Urodziny Twojego dziecka to najważniejszy dzień w roku. W HipiHop zorganizujemy niezwykłe i wspaniałe przyjęcie dla małego solenizanta. Oferujemy trzy sale urodzinowe z dostępem do rozrywek w naszym parku. Do dyspozycji dzieci są zjeżdżalnie, baseny z kulkami, dmuchany zamek, klocki, ścianki wspinaczkowe, park Ninja oraz wiele innych atrakcji. Po wcześniejszym uzgodnieniu możemy zapewnić urodzinowy tort, piniatę, animację i wiele innych atrakcji. Zapraszamy do HipiHop.

Wydrukowane zaproszenia do nabycia w Hipihop w cenie 1 zł. lub do pobrania poniżej.

NASZE IMPREZY

PAKIET SREBRNY
pon-czw 49 zł/osoba
pt-niedz 54 zł/osoba

Pakiet srebrny obejmuje 2 godziny wspaniałej zabawy w Parku rozrywki HIPIHOP, salkę urodzinową, jednorazowe nakrycie stolika (w skład nakrycia wchodzą kubki, talerzyki itp.). Mały jubilat również otrzyma od nas prezent, który jest darmowe wejście do naszego Parku. Dodatkowo, aby dzieci bawiły się naprawdę w wyjątkowej atmosferze, zostaną dla nich przygotowane czapki. Również we wcześniejszym terminie otrzymają od nas Państwo zaproszenia do druku w formacie PDF. W tym pakiecie istnieje możliwość dokupienia różnych dodatkowych atrakcji.

PAKIET ZŁOTY
pon-czw 54 zł/osoba
pt-niedz 59 zł/osoba

W złotym pakiecie jubilat wraz ze swoimi gośćmi będzie mógł spędzić w naszym Parku wspaniałe 2 godziny. Dla dzieci zostanie przygotowana salka z nakrytym stołem (jednorazowe nakrycie kubkami, talerzykami itp.). Dodatkowo dzieci otrzymają mini poczęstunek na słono, 2l wody, sok oraz czapki. Solenizant od Parku otrzyma prezent w postaci darmowego wejścia na salę zabaw HIPIHOP. Również we wcześniejszym terminie otrzymają od nas Państwo zaproszenia do druku w formacie PDF.

PAKIET DIAMENTOWY
pon-czw 59 zł/osoba
pt-niedz 64 zł/osoba

Wybierając pakiet diamentowy, jubilat wraz ze swoimi gośćmi będzie mógł bawić się w parku przez 2 godziny. Dla dzieci zostanie przygotowana salka wraz z nakrytym stołem (jednorazowe nakrycie talerzykami, kubkami itp.), szampan, poczęstunek słony i słodki, 2l wody, sok oraz czapeczki. Solenizant od Parku otrzyma prezent w postaci darmowego wejścia na salę zabaw HIPIHOP. Również we wcześniejszym terminie otrzymają od nas Państwo zaproszenia do druku w formacie PDF.

PAKIET VIP - minimum 10 osób
pon-czw 105 zł/osoba
pt-niedz 125 zł/osoba

W pakiecie VIP na solenizanta i gości czeka moc atrakcji! Pakiet VIP obejmuje 2 godziny wspaniałej zabawy oraz tatuaże brokatowe i rozbijanie piniaty. W skład pakietu wchodzi przygotowanie salki wraz z jednorazowym nakryciem stolika (kubki, talerz itp.), poczęstunek słony i słodki, poczęstunek ciepły do wyboru (pizza, frytki, nuggetsy, zapiekanki), szampan, 2l wody, soczek z rurką, czapki dla każdego dziecka. Solenizant od Parku otrzyma prezent w postaci darmowego wejścia na salę zabaw HIPIHOP. Również we wcześniejszym terminie otrzymają od nas Państwo zaproszenia do druku w formacie PDF.

KONTAKT

  • Telefon: 535 404 818

Adres: Myślenice
ul. Słowackiego 96
Godziny: PON: 14-20,
WT-PT: 11-20,
SOBOTA: 10-20  
NIEDZIELA: 10-18
E-mail: biuro@hipihop.pl